Věžojáda

Věžojáda
Zábavné soutěžní odpoledne pro děti v prostorách nově zrekonstruované vodárenské věže na Letné. Můžete se těšit na zvířátka, výtvarnou dílničku, kola, motokáry a spoustu ...

Aktuality » Mistrovství Evropy v karate

Klub Karate Letná (DDM P7) i ČR reprezentovali Tomáš Janík a Matěj Cidorák na otevřeném Mistrovství střední Evropy (Central Europe Open) 600km od domova v Polské Bydhošti. Turnaje se zúčastnily státy Evropy i Afriky a zaznamenáno bylo téměř 900 startů v jednotlivých kategoriích.

Náš zkušený závodník Matěj Cidorák se stal Mistrem Evropy pro rok 2018 a potvrdil tak titul z minulého roku. Tomáš Janík obsadil druhé místo v kata a třetí místo v kumite. Zápas Tomáše v semifinále kumite proti závodníkovi z Ruska byl jednoznačně nejlepší za celou naší závodní historii - i přes inkasované tvrdé rány, kdy byl soupeř penalizovaný za nepřiměřený kontakt se Tom nevzdal a bojoval do poslední vteřiny, ve které zabodoval.

Central Europe Open je pořádáno pod hlavičkou nejvyšší světové organizace karate WKF (World Karate Federation), která jako jediná nominuje závodníky na Olympijské hry - poprvé se Olympijské karate představí v Tokyu v roce 2020.